Agenda

Art trio pic

Air 
   Rhythm 
      Touch

Kom naar onze concerten op deze data:

2024

7 januari

Dronten,
De Meerpaal

14.00u.

7 februari
(fluitduo)

Boxmeer,
Herstelkliniek Pantein

19.00u.

18 februari

Soest,
Oranjepark

15.00u.

16 maart

Zuidhorn,
Zonnehuis Oostergast

15.00u.

23 maart

Bussum,
Godelinde

14.30u.

14 april

Berg en Dal,
Villa Hamer

15.30u.

17 april
(fluitduo)

Hoorn,
Westerhaven

14.30u.

21 april

Amstelveen,
De Bolder

15.00u.

12 mei
(fluitduo)

Amersfoort,
De Koperhorst

14.30u.

21 mei
(fluitduo)

Strijen,
Hoge Weide

14.30u.

1 juni

Nijkerk,
De Pol

15.00u.

2 juli
(fluitduo)

Haarlem,
Rosorum Residentie

15.00u.

18 juli

Oostvoorne,
Leemgaarde

20.30u.

31 augustus

Bloemendaal,
Wildhoef

15.30u.

Verleden

2023

7 januari

Laren
Theodotion

15.00u.

10 januari

Haarlem
Schoterhof

14.30u.

14 februari

Baarn
Huize Brandsen

14.45u.

18 februari

Egmond aan Zee
Prins Hendrik

14.30u.

26 februari

Terneuzen
Ter Schorre

14.30u.

17 maart

Hilversum
Zonnehoeve

19.30u.

11 april

Harmelen
Vijverhof

14.30u.

24 april

Den Haag
Huize Royal

14.30u.

25 april

Roermond
MPS De Zonnebloem

20.30u.

3 mei

Huizen
De Bolder

14.30u.

7 juni

Nunspeet
Veluvine

14.45u.

15 juni

Weesp
Hogewey

19.00u.

2 juli

Aldeboarn
Boarnsterhim State

10.30u.

2 juli

Groningen
De Brink

15.00u.

3 juli

Workum
Nij Mariënacker

15.00u.

3 juli

Heeg
Talma State

19.00u.

4 juli

Sneek
De Lelanen

11.00u.

4 juli

Sneek
Bonifatiushuis

15.00u.

13 juli

Vianen
Hof van Batenstein

14.30u.

27 augustus

Bloemendaal
Wildstaete

11.00u.

5 september

Haarlem,
Rosorum Residentie Joannes de Deo

15.00u.

10 september

Leusden,
't Hamersveld

14.45u.

13 september
(fluitduo)

Egmond aan Zee,
Zorgcentrum Agnes

14.30u.

28 september
(fluitduo)

Den Haag,
Huize Royal

14.30u.

2 oktober

Huizen,
De Marke- De Meenthoek

14.30u.

3 oktober

Colmschate,
Huize Salland

14.45u.

8 oktober

Breda,
Vredenbergh

15.00u.

28 oktober

Bloemendaal,
Wildhoef

15.30u.

30 oktober
(fluitduo)

Geldrop,
Berk

14.00u.

30 oktober
(fluitduo)

Geldrop,
Heide

19.00u.

12 november 

Hoogvliet,
Breedte Vliet

10.30u.

15 november 
(fluitduo)

Piershil,
Heemzicht

14.30u.

3 december 

Breda,
Vredenbergh

15.00u.

10 december 

Amsterdam,
Leo Polak

10.30u.

10 december 

Amsterdam,
De Klencke

14.00u.

12 december 

Limmen,
De Cameren

15.00u.

16 december 

Hoofddorp,
Bornholm

11.00u.

17 december 

Bloemendaal,
Villa Duinstaete

15.00u.

20 december 

Huizen,
De Bolder

14.30u.

21 december 

Oosterbeek,
Parkflat De Valkenburcht

19.30u.

22 december 

Arnhem,
Rosorum Residentie

14.30u.

2022

1 januari

Zeist,
Bovenwegen

10.30u.

12 januari

Weesp,
Oversingel

14.00u.

17 januari

Amsterdam,
Zuidwende

20.00u.

23 januari

Terneuzen,
Ter Schorre

14.30u.

27 januari

Bussum,
De Zandzee

14.30u.

9 februari

Weesp
Oversingel

14.00u.

12 februari

Doorn,
Park Boswijk

15.00u.

15 februari

Baarn,
Huize Brandsen

14.45u.

2 maart

Huizen,
De Boerderij (poëzie-vertaalwedstrijd)

20.00u.

14 maart

Amsterdam,
Buitenhof

14.15u.

18 maart

Bussum,
Gooise Warande

14.30u.

27 maart

Bloemendaal,
Villa Duinstaete

15.00u.

29 maart

Colmschate,
Huize Salland

14.45u.

3 april

Bilthoven,
Schutsmantel

15.00u.

12 april

Wageningen,
Parkflat Belmonte

19.30u.

13 april

Bussum,
De Antonius hof

14.00u.

14 april

Oosterbeek,
Parkflat de Valkenburcht

19.30u.

21 april

Dordrecht,
Het Spectrum - de Sterrenlanden

14.30u.

23 april

Hengelo,
Het Borsthuis

19.00u.

4 mei

Amsterdam,
Leo Polak

14.00u.

8 mei

Amsterdam,
Vreugdehof

14.00u.

17 mei

Akersloot,
Strammerzoom

14.45u.

17 juni

Hilversum,
Villa Marijke Elisabeth

15.30u.

17 juni

Huizen,
De Engel

20.15u.

14 juli

Leiden,
Schouwenhove

19.30u.

21 juli

Oostvoorne,
Leemgaarde

21.00u.

28 juli

Utrecht,
Huize Swellengrebel

14.30u.

30 juli

Bloemendaal,
Wildhoef

15.30u.

2 augustus

Haarlem,
Rosorum Residentie Joannes de Deo

15.00u.

31 augustus

Weesp,
Oversingel

14.00u.

16 september

Nijmegen
Sterreschans

15.30u.

5 oktober 

Laren,
Stichtse Hof

14.30u.

7 oktober 

Arnhem,
Rosorum Residentie

14.30u.

9 oktober 

Berg en Dal,
Villa Hamer

15.00u.

18 oktober 

Vught,
Eikendonck

20.00u.

29 oktober 

Son en Breugel,
Villa Kleine Heide

15.30u.

29 oktober 

Bladel,
Villa Bleijenhoek

19.30u.

2 november

Boxmeer,
Madeleine

19.00u.

6 november

Breda,
Vredenbergh

15.00u.

9 november 

Huizen,
De Bolder

14.30u.

1 december 

Amersfoort,
Rosarium Zorgvilla

15.00u.

11 december

Deventer,
Humanitas

14.30u.

14 december

Amsterdam,
Torendael

14.00u.

26 december

Zeist
Huize Valckenbosch

15.00u.